הטיפול ניתן בשפות

israel
united-kingdom
russia

טיפול פסיכולוגי בעפולה

טיפול פסיכולוגי בעפולה

התמודדות עם קשיים ואתגרים, עם אי הצלחות ולמרבה הפלא גם עם הצלחות היא לא פשוטה לרובנו. גם אנשים שנראים עם ביטחון עצמי גבוה כלפי חוץ אינם בהכרח בעלי ערך עצמי גבוה אמיתי. אמנם הערך של טיפול רגשי הוא גבוה יותר ויש מודעות לחשיבותו אך עדיין רבים רואים בטיפול בנפש ובעניינים רגשיים מותרות. טיפול פסיכולוגי בעפולה, כמו בשאר חלקי הארץ, נהיה מקובל ופופולרי יותר בקרב האוכלוסיה. בהדרגה דברים משתנים והיום גם ברור יותר שגוף ונפש הם אחד כך שכדי להיות בריא גופנית צריך להיות גם בריא נפשית ולהיפך.

טיפול פסיכולוגי בעפולה ובכל מקום אחר למגוון מצבים ובעיות

בכל העולם ובמיוחד בארץ, אנשים מתמודדים עם מגוון רחב של אתגרים שיכולים להפוך גם לבעיות והתמודדויות לא קלות. יוקר המחיה מביא גם אנשים שעובדים ומתפרנסים למצב כלכלי לא טוב שגם משפיע עליהם מאוד מבחינה רגשית. במיוחד אצל אנשים שרגילים להתפרנס כל חייהם, שינוי במצב התעסוקתי יכול לגרור בעיות רגשיות רבות. המצב הכלכלי המתדרדר משפיע על כל חלקי הארץ ומוביל אנשים רבים לקבלת עזרה – טיפול פסיכולוגי בעפולה, בתל אביב, בבאר שבע ובכל מקום אחר בארץ, נהיה מצרך כדאי שיכול לשפר את המצב הנפשי בעקבות המצב התעסוקתי בכל רחבי הארץ.

כל מטופל והשיטה המתאימה לו

כאשר מחפשים טיפול פסיכולוגי בעפולה והאזור חשוב לבדוק שהפסיכולוג/ית הם בעלי הכשרה והסמכה מספקים, שיש להם ניסיון רב בטיפול בבעיות דומות לזו של המטופל ושהם מתמחים בשיטות מתאימות לטיפול בבעיה זו. שיטות טיפול מוכרות בהן נעשה שימוש במגוון בעיות הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי שמטרתו היא פחות ללכת אחורה ולדבר על הגורמים לכך שהבעיה נוצרה אלא להבין היטב מהם דפוסי ההתנהגות הקיימים כרגע ואיך אפשר לשנות אותם, זאת גם באמצעות תרגול מעשי. שיטת טיפול אחרת היא טיפול פסיכודינמי שבו יש משקל רב יותר לשיחות עומק על הגורמים לבעיה. תמר ברלין היא פסיכולוגית קלינית אשר מוכרת באזור העמקים ורבים המחפשים טיפול פסיכולוגי בעפולה וסביבתה מגיעים אליה. היא מטפלת בבעיות כמו חרדה, דיכאון, פוסט טראומה ועוד במגוון שיטות. מוזמנים ליצור קשר.

טיפול פסיכולוגי בעפולה

עוד בנושא

טיפול באובדן ושכול

אבל ואובדן

אובדן של אדם קרוב הוא משבר נפשי ויש שפונים לטיפול עקב כך. במקרים אלה ננסה להגיע להבנה של הדינמיקה הנפשית שמקשה עליך להתמודד עם הנסיבות.

קרא עוד »

חרדה

חרדה בבסיסה מייצרת תגובה גופנית למשל: דופק מואץ, הזעה, קוצר נשימה, סחרחורת, בחילה, ותגובה רגשית (תחושת פחד) לאירוע חיצוני או פנימי. החרדה יכולה להיות כללית,

קרא עוד »

טיפול דינמי

הטיפול הדינמי מאפשר התבוננות וחקירה של חוויות עבר והווה תוך גילוי וחשיפה של חלקים לא מודעים בנפשו של אדם. במיוחד הושם דגש על אופן יצירת

קרא עוד »
דילוג לתוכן