הטיפול ניתן בשפות

israel
united-kingdom
russia

טיפול מרחוק

ניתן להיעזר בטיפול מרחוק כאשר זה מאפשר לגשר על פרמטרים של מרחק, זמן, והן פערים תרבותיים במעבר למדינה זרה, רילוקיישן או חיים בחו״ל עם רצון לטיפול בשפת אם.

בעידן הקורונה, הטיפול מרחוק הפך לכלי כמעט בלעדי באמצעותו ניתן היה להקל על הקושי והסבל האנושי ולפתוח את שערי הטיפול למרחבים נוספים מחוץ לחדר. אומנם אנחנו בפוסט קורונה אך ישנם אנשים שנותרו עם העדפה לטיפול מסוג זה אשר מאפשר לצמצם לעיתים את המרחק והזמן שכרוכים בהגעה הפיזית ולעיתים בשל מגבלה גופנית או אחרת לא מתאפשר להגיע לחדר הטיפולים.

טיפול פסיכולוגי בזום

לחץ ודאגה הם חלק מהחיים של רובנו, במיוחד ככל שאנו מתבגרים. טיפול רגשי מקל ומסייע גם לאדם שלא מרגיש מצוקה משמעותית. טיפול כזה הוא מקום לפרוק בו כעסים ולחצים גם אם הם ברמה נורמלית. הדבר מביא לכך שהם לא יתגברו ויהפכו לכדי מצוקה ממשית שדורשת טיפול רציני. היום ניתן גם לבחור טיפול פסיכולוגי בזום. הדבר יכול להיות נוח יותר לאנשים עסוקים שמתקשים למצוא את הזמן להגיע ולשבת על "ספת הפסיכולוג" אך לא רק.

מידע נוסף בנושא

יתרונות נוספים של טיפול פסיכולוגי בזום

כמו סוגים שונים של שירותים שהתפתחו בזום בזמן הקורונה, כך קרה גם עם טיפולים פסיכולוגים. דווקא בזמן הקורונה הלחץ והמתח גברו, במיוחד מהלא נודע ואיבוד שליטה, אך מפגש פנים אל פנים עם פסיכולוג, חברים או קרובי משפחה היה לא מומלץ ואפילו אסור בחלק מהזמן. כך, כדי לתת לכך מענה, התחילו פסיכולוגים להציע טיפול פסיכולוגי בזום. היום הקורונה מאחורינו אך יש לטיפול בזום יתרונות, למשל עבור אנשים בעלי חרדה חברתית או כאלה שלא מרגישים בנוח להיכנס למעמקי הנפש עם אדם זר כשהם בקליניקה שלו. הישיבה בבית או במשרד ושיחה מול מחשב מקלה עליהם. המפגש בזום מגדיל את אפשרות הבחירה וניתן לעבור טיפול אצל פסיכולוג הנמצא רחוק מאזור המגורים. ניתן גם לשלב בין טיפול פסיכולוגי בזום לבין טיפול פנים מול פנים ולעשות טיפול היברידי.

 לבחור את הפסיכולוג המתאים ביותר ללא פשרות

כאמור, טיפול פסיכולוגי בזום מאפשר לבחור את הפסיכולוג המתאים ביותר ללא לקיחה בחשבון של תנאים מגבילים כמו מרחק. כאשר מורידים את עניין המרחק ניתן יותר להתמקד במאפיינים של הפסיכולוג עצמו. חשוב לבחור פסיכולוג בעל תעודה רשמית של פסיכולוג קליני. לא כל מטפל הוא פסיכולוג, ולא כל פסיכולוג הוא קליני. אל תתביישו לבקש לראות תעודה. חשוב שהפסיכולוג יהיה מנוסה בטיפול במצבים שונים עם דגש על המצב או הבעיה שאיתם אתם מתמודדים ושיש בידיו שיטות שונות לטיפול כך שיוכל להתאים את סוג הטיפול לכל מטופל. תמר ברלין היא פסיכולוגית קלינית בעלת ניסיון רב, השכלה פורמלית בפסיכולוגיה קלינית והכשרות בשיטות טיפול שונות. היא מציעה טיפול פסיכולוגי בזום כך שגם אם אתם גרים במרכז או אפילו בדרום הארץ תוכלו לבחור בה כמטפלת שלכם. מוזמנים ליצור קשר

טיפול פסיכולוגי בזום

עוד בנושא

טיפול EMDR

טיפול EMDR הינו ממוקד וקצר מועד. נמצא יעיל במסגרת מחקרים קליניים במיוחד לטיפול בטראומה. ניתן להתערב בסמוך לאירוע טראומטי שעבר האדם והן בחלוף הזמן ממנו.

קרא עוד »
טיפול פסיכולוגי בעפולה

טיפול פסיכולוגי בעפולה

טיפול פסיכולוגי בעפולה התמודדות עם קשיים ואתגרים, עם אי הצלחות ולמרבה הפלא גם עם הצלחות היא לא פשוטה לרובנו. גם אנשים שנראים עם ביטחון עצמי

קרא עוד »
טראומה

טראומה

אירוע קשה וטראומטי מהעבר אשר ממשיך להשפיע על חיי האדם במגוון צורות ופוגע ביכולת לתפקד במישורי חיים שונים (עבודה, משפחה, בית ועוד). למעשה, האירוע הסתיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן