הטיפול ניתן בשפות

israel
united-kingdom
russia

טיפול זוגי

כבר במפגש הראשון חשוב להבהיר מהי המסגרת הטיפולית, וכחלק מהחוזה לעבודה בטיפול זוגי אני נוהגת לבסס עקרונות והסכמה משותפת על הבאים –

אהבה: להיות מוכנים להעריך ולא להפחית בערכם אחד של השנייה.

אמונה: מתן אמון האחד בשנייה, ביכולתכם לפתור בעיות ופערים בדרכים המקובלות על שני הצדדים.

עבודה: השקעת אנרגיה בתחזוקה ושיפור המערכת הזוגית.

זוגות צריכים ליצור כללים, גבולות, וציפיות לתקשורת ביחסים שלהם. זה נכון במיוחד כאשר הדיון ״מתחמם״ או הופך קשה. אם רגשות של כעס, זעם, צדק או עצבות עולים במהלך שיחה, אז סביר יותר כי כללי המשחק ישברו ותתרחשנה פגיעות. חשבו על כללי תקשורת במערכת היחסים שלכם וכתבו אותם. זוגות רבים מעולם לא ביטאו את מה שהם צריכים כאשר הם מנהלים שיחה קשה.

שיטת הטיפול הזוגי שלי מתבססת על מקורות תיאורטיים מגוונים ומשלבת עבודה עם כלים לוויסות רגשי, פתרון בעיות והעמקת הקשר הזוגי. הטיפול הזוגי נותן מענה בנושאים כגון: מעבר להורות, בעיות תקשורת, קשיים באינטימיות וקרבה, קונפליקטים ואי-הבנות מתמשכים, קשיים בפוריות ועוד.

עוד בנושא

טיפול באובדן ושכול

אבל ואובדן

אובדן של אדם קרוב הוא משבר נפשי ויש שפונים לטיפול עקב כך. במקרים אלה ננסה להגיע להבנה של הדינמיקה הנפשית שמקשה עליך להתמודד עם הנסיבות.

קרא עוד »
טיפול cbt

טיפול CBT

במוקד השיח דגש על אמונות, מחשבות ורגשות שמתעוררים וגוררים תגובות ו/או התנהגויות אשר גורמים לקושי בחיי המטופל/ת ומנסים להביא לשינוי בדפוסי חשיבה לא יעילים. הטיפול

קרא עוד »

טיפול EMDR

טיפול EMDR הינו ממוקד וקצר מועד. נמצא יעיל במסגרת מחקרים קליניים במיוחד לטיפול בטראומה. ניתן להתערב בסמוך לאירוע טראומטי שעבר האדם והן בחלוף הזמן ממנו.

קרא עוד »
דילוג לתוכן